Úsměv léčí, všechno. :)

Srpen 2016

Zvrácený návrat..

24. srpna 2016 v 15:09 | Kesie-chan

Ahojte lidi,
nemyslím, že má smysl se omlouvat za to, že jsem se tu dva roky vůbec neukázala.
Nebo teda, né, že bych se tu neukázala. Samozřejmě se mi párkrát zastesklo po blogování a hlavně po vás, po mých úžasných SBčkách, která při mně vždy stála, ať už jsem tu byla nebo ne. Jednou za čas jsem musela źkontrolovat zda-li jste ještě naživu a jestli se vám daří :) Těší mě, že minimálně víc jak polovina z vás to nevzdala a vytrvale pokračuje v tom, co před dlohými lety začala :)
Proč jsem za celé dva roky nebyla schopná napsat článek o tom, že končím?
Protože jsem si to nikdy nechtěla připustit. Nedokázala bych Vám říct definitivní sbohem :)
A tak, mi odpuste, že Vás nikdy nesmažu ze seznamu SB, protože chci mít památku na ty krásná léta z dob anime, kdy jsem žila prakticky z něj. A hlavně chci mít památku na Vás, nechci zapomenout a strašně ráda Vás budu někdy v tichosti navštěvovat. Nebo možná né úplně v tichosti a to je jeden z dalších důvodů, proč píšu. :)
Založila jsem si nový blog, který bude orientovaný na recenze od knih až po anime, od mých coverů až po moje povídky.
Pokud někdy budete chtít "vidět" vy mě, tak adresa nového blogu je http://pofidernipanda.blog.cz/
A kdybych se náhodou zapomněla a v komentáři u vašich článků se místo Kesie-chan objevilo Pandie.. tak nebuďte překvapení :) Nechtěla jsem se této části mého života vzdát úplně, ale také jsem musela zviditelnit tu novou.. No a tak vzniklo PANDIE
Tento blog nesmažu, nechám ho ležet ladem přesně tak, jako ležel do teď...
Proč..?
No asi jsem naivní tvor, ale kdyby si přece jen někdo chtěl zavzpomínat (kromě mě samozřejmě :) )
I když možná je to tou počáteční horečkou, ale taky sem asi občas přibyde nějaká ta crazy anime šílenost, když na něco takového narazím :D Nebo jsem ještě přemýšlela, že bych dotáhla do konce rozepsané (yaoi) povídky pokud byste o to stáli. Každá povídka si zaslouží pořádný konec . Přece jen tu byli tací, kteří se nemohli dočkat dalšího dílu, za což jsem jim mimochodem hrozně vděčná :) Stáli byste o to?
No nic, zase už se strašně rozepisuju... Sama nevím jestli tohle byl svým způsobem alespoň pokus o to zanebané rozloučení. Ale tak tedy doufejme, že né navždy.
Loučí se Vaše (vím že to u ní zní silně nepravděpodobně) zvláštně dojatá Kesie-chan :3