Úsměv léčí, všechno. :)

Moje tělo, moje duše!! - 3. díl

5. ledna 2014 v 18:11 | Kesie-chan
Ták máme tu nový rok a sním novou část povídky "Moje tělo, moje duše!!" , jak "nečekané". Chvalte mě, oslavujte, piště *líbezbrýfy*, Kesinka se konečně dokopala k další kapitole. Oprava..... VY jste ji dokopali k další kapitole.... Komentáře u minulých dílů mě povzbudili k pokračování ;) Ani nevíte jak se u těch komentářu vždycky zasměju a nakopne mě to, když vidím, že se vám to líbí :D Vrum, upřímně už se těším na dlaší ^^ Krom jiného VŠEM DO NOVÉHO ROKU PŘEJI AŤ SE VYDAŘÍ JAK NEJLÉPE MŮŽE, AŤ SE VÁM SPLNÍ VAŠE TAJNÁ PŘÁNÍ A VŠE NA CO SI VZPOMENETE....... :3 ^^ Jinak myslím, že kdybych odpovídala na vaše komentáře tam, tak byste to stejně nenašli, tak odpovím zde:
Kiro: Já vím, že Sakura není zas taková bestie, ale osobně jí taky moc nemusím /kdo jo.../ občas má své světé chvilky, občas jí mám chuť zabít. Bestii jsem z ní udělala čistě pro vaše pobavení (a pro mě uspokojení.... :D na někom si své sadistické sklony vybít musím :DD) Ona to snad přežije doufám.... :D
Penny-chan: Ty-ty-ty?! Jsi ještě neviděla Naruta?! :O Ale mazej O.o !! Takový základy! :D To snad nemyslíš vážně :DD Ale jsem ráda, že jsem tě k tomu dokopala zrovna já :D píšu si to na svůj seznam skutků, co prospěly lidstvu.... :D
Kisa: Sakra ty dokážeš člověka potěšit :D mě vůbec nevadí, že jsou ty komentáře dlouhý jak tejden, právě naopak, čím delší tím lepší :3 a v tvém případě, to jak člověka potěší, tak i pobaví :DD Kibu jsem pro zatím nechala žít, ale kdoví..... :D Jestli bude Sasíka furt takhle dráždit .... /*to vyznělo fakt divně*/ xDD asi tu moc dlouho nebude, a proč se tak změnil jsem jen naznačila, ale záměrně jsem to neřekla úplně celé, nejspíš se to dozvíš v téhle kapitole :D
Všem čtenářům: Děkuju za komentáře, jsem za ně strašně ráda, že jste si dali tu práci to přečíst a zhodnotit :) a dokonce se Vám to snad i líbilo ^^ Takže tenhle díl je věnován právě těm, co se na něj těšili nebo se alespoň dokopali k tomu si to přečíst :3
..................................................................................................................................................
Dvě kamarádky to taky čtou a napsaly rovnou mě. Chtěla jsem po nich čistou kritiku.... Upozornily mě na "zamotaný konec".
No, zpětně mají pravdu. Když jsem to podruhé po sobě četla, jako čtenáře, by mě to též zmátlo. Ze začátku mi to nedošlo, kvůli dodělané vložce z minulosti (tu jsem dopsala až poslední) Takže díky za upozornění, příště si dám větší pozor na to co píšu. A ke stejnému poznatku si to po sobě číst, jsem došla i sama, páč hrubky jsem teda nenašla, zato přepisy a zdvojený slova tám mám furt, takže gomene, polepším se :3 alespoň se pokusím..... No a ještě něco, byl tu dotaz na pokráčko Sexperimentu, to možná bude, ale jen možná až se kamarádka vrátí z intru, pokud teda nezačnem něco jiného, což je pravděpodobnější :))
UPOZOZŇUJI, ŽE V TÉTO POVÍDCE SE VYSKYTUJE ŽÁNR YAOI + DOCELA DOST VULGÁRNÍCH VÝRAZŮ !! TAKŽE, KDO TOMU NEHOLDUJE NECHŤ SI PAK NESTĚŽUJE, NEBO ALESPOŇ NETVRDÍ, ŽE JSEM HO NEVAROVALA PŘEDEM.... :))
Díly pod perexem......
Díly: kapitolovka
Pár: No to uvidíte samy...... :DD *Mňuhehehe!!*
Omlouvám se, za případné chyby nebo přepisy, nemám betu, vše kontroluju sama..... někdy se hold stane. Budu ráda, za každý názor, jak pozitivní, tak negativní. Kritice se nebráním.... Jsem taky jen člověk a naopak, možná budu i ta zdravou kritiku mnohem radči než za mazání medu kolem pusy, protože alespoň budu vědět na co se zaměřit, čemu se vyvarovat a tak.... Prostě budu vědět co se Vám líbí, a co mám zlepšovat :)) Takže Arigato, a pěkné počteníčko už teda přeju!! ^^

Moje tělo, moje duše!! - 3. díl


Naru - chan


On mě políbil, Aaaaaaaa! To je i na mě moc! Už vím jak se cítí loutka, na nic víc než na skelnej pohled se teď nezmůžu.... Jaktože na mě tak působí?! Já nejsem gay! Nebo možná....? Ne!! Nikdy!
Namlouvej si co chceš skrčku, ale je to naprosto očividný..... Nebo tě snad někdy přitahovala třeba Sakura.....?
To snad nemyslíš vážně! Sakura?! Dit to se ani jako ženská počítat nedá! Prsa to nemá, mozek velikosti hrášku a z toho jejího ječáku mi vstávaj i chlupy na zadku!
Zato z Uchihy ti vstává úplně něco jinýho, co.....
Zmlkni ty proradná rezavá potvoro!! A přestaň se tak škodolibě smát! Tuhle situace má naprosto očividný řešení! Jen jsem na něj ještě nepřišel....!
No hlavně, že je očividný.....
Urusai! Koho zajmaj tvý blbý kecy?! Nikdo se tě neprosil o názory!
Lidi..... tak naivní stvoření, hádáš se semnou, jen proto abys nemusel nic řešit, a popíráš pravdu jen proto, že se s tím nedokážeš smířit.... a to si říkáte vyšší rasa....? Ninjové...? Co mají chránit životy lidí, když si ani nedokáží udělat pořádek ve svém vlastním....?! Naivko! Když si nedáš říct ty, naučím tě jak se to dělá! Jen seď a sleduj.
,,Sasuké - čáán....."
Přestaň ovládat moje tělo!! Co si to vůbec dovoluješ ty podřadná koule chlupů!!?
Jen se na toho miloučkýho emaře podívej.... Touží po tobě....
Touží po mě.....?
,, Lištička potřebuje pohladit......"
,, Sakra! Ty máš vážně dost! Se ti zavařily obvody, nebo co to kurwa blbneš?! " Copak nevidíš, jak ho z tebe mrazí...? Jak stačila pouhá věta na to, abys ho totálně rozhodil..... Ten jeho hladový pohled a zároveň vykolejený pohled. Možná na tom přece jenom něco bude, když si půjčím tvoje tělo.....
Přestaň!! To není pravda ! Sasuke po mě netouží, já nejsem gay a ty nemáš ovládat moje tělo!! Je to jen shoda náhod a až moc ironická situace, do který jsem se dostal čistě náhodou!
Ty si vážně idiot..... Tak si to konečně připusť! Můžu ovládat tvoje tělo, když tvoje psychika poleví....! Kdybys k Sasukemu nic necítil, proč bych teď za tebe asi mluvil já?! Vždycky když se k němu jen přiblížíš, nedokážeš být v klidu (tím líp pro mě), je to tak už přes několik měsíců, to seš vážně až takovej blonďák, nebo to jen hraješ...?! Cítíš k němu víc neš si dokážeš připustit! A pokud ty o něj nestojíš, tak já ano! Víš kolik let už jsem s nikým nespal?! Ono najít další lišku velkou jak mrakodrap na týhle planetě není zas tak lehký jak se zdá! Uplně se třesu při pomyšlení, jak se tenhle nechá lehce zlomit ....
,, Ále noták..... Sasuké - čán....... Lištička potřebuje pořádně potrestat....."
Néééé!!
V duchu už jsem skoro brečel, Sasuke prosím, pokud mě slyšíš.....! Prosím! Nedělejto! Jestli ti na mě záleží, prosím, nedělej to!
Sakra! Kéž bych teď měl telepatický schopnosti!!

Sasík

Tohle, tohle přece nemůže myslet vážně.....! Jako by mi snad četl myšlenky....
Tohle mu ale nemůžu udělat. Nejspíš toho budu litovat, ale pokud se takhle chová ze své vlastní vůle, přijde za mnou sám.
I když velice nerad, zvedl jsem se od toho kawai blonďáka a s totálním sebezapřením a spoustou rozhýřených myšlenek opustil místnost....

Naru - chan

,,Srab..... asi tě má víc rád, než sem si myslel....."
Přestaň mě konečně ovládat ty kurwo ocasatá!
No, fajn, ale jen pro tentokrát. Příště to už nebudeš mí tak lehký.....
Lehký?! Tomuhle říkáš lehký....?!
Zvedl jsem ruce před sebe. Celý jsem se třásl, náznaky slz mi mlžily zorné pole. Ještě tak pět minut jsem bez hnutí (krom neovladatelného třesu) seděl a přemýšlel.
Co se mezi námi stalo....? Kdy se tak změnil....?
Když už nic jiného, alespoň už zase můžu ovládat svoje tělo..... Zajdu domů, snad se z toho vyspím.....ačkoli v nitru duše stále doufám, že tohle celé, byl jen jeden zlý sen.....
Ale upřímně by mě zajímalo kam Sasuke zdrhnul.....

Sasík

Sasuke! Neotáčej se a jdi rovně! Je jedno kde se zastavíš, hlavně co nejdál od oné místnosti. Aby tě ani nenapadlo se tam vrátit! Prostě jdi.....!
,, Pohrál sis Uchiho.....?" Ani jsem si toho zmetka v zápalu nepřemýšlení nad Narutem nevšiml. Opíral se o zeď a sledoval mě s kamenným až pohrdavým výrazem.
,, A co Tě to zajímá?!"
,,Jestli Narutovi ublížíš, je mi jedno jak, ale najdu si tě....."
,, Jestli se k Naru-chan jen přiblížíš, dopadneš mnohem hůř než dnes! To co se stalo, bylo jen varování. "
,, To abych si v tom případě připravil lékárničku....." hodil po mě škodolibý úsměv a po těch slovech zmizel.
Debilní Inuzuka, co ho vůbec napadá se plést mezi mě a Naru-chan. Měl by se starat o svý, nebo mu hrozí horší zranění než naštíplej nos a moncl..... O to se postarám. Na Naru-chan mi nikdo šahat nebude!
Naru-chan! Doprdele! ,, To abych si v tom případě připravil lékárničku....." Pravý význam těchto slov mi došel až teď....
Tohle si odskáče, psisko pojebaný!! Čas aby ho někdo naučil kdo je tu pán! Až s ním skončím bude tak ochočenej, že mi bude každý ráno nosit noviny a říkat mi sire!


Naru-chan


Padl jsem únavou na postel.... Tohle byl vážně dlouhý a DIVNÝ den....

Když už jsem se konečně odprostil od reality a začal upadat do říše snů, tak mě z hypnózy probudilo klepání na dveře.
Neochotně jsem se zvedl a šel se podívat, kdo mi tak neurvale zkazil možnost krásného snu......

To be continued......

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Danae Namikaze Danae Namikaze | Web | 5. ledna 2014 v 20:59 | Reagovat

Tak to bylo krutopřísněmegafamozní.
Četla jsem to ze zatajeným dechem, a v návalu smíchu málem spadla ze židle. Bože, ještě ted mám slzu v očičku. Báječné. Jen tak dál..
Ale já to prostě musím shrnout.
Ten Kyuubi mi tam chyběl. Šmarká prý : "Zato z Uchihy ti vstává úplně něco jinýho, co....." - Musím se přiznat že tahle věta mě trochu vykolejila. Co by tak mohlo Narutovi stát než jen..pro malé děti to nehodlám vyslovovat. Sexuální výchovu bohužel nevedu.
Jako Kesino, ty jedna Makrelo, opravdu musíš využívat Narutovi slabosti? Jestli se Kyuubi zmicní Narutova těla, byl by to perverzní konec!!
Jen tak dál.
A ten Kiba. At už ten zablešenec jde do háje!! NaruSasu nejlepší. Ještě ho tam chvíli cpi, a pro Jashina-sama tě prokleju! Ne, kecám. Alespon je nějaká dobrodružná zápletka. Ani mi nevadí že je to yaoi.
Ještě bych dál pokračovala, ale bohužel mě bolí ruce. Ta věta vyzněla divně. Ježiši, co sem to řekla.
Těším se na pokračování, a prosím tě trochu to popožen. Nemám co číst!!
Loučím se...
Ale já prostě nemůžu.
Jen tak dál, na Sakuru. Dej jí pořádně! Ne, kecám. Tenhle komentář nemá hlavu ani patu.
Pro ostatní : Neberu omamné látky. :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)
Jen se mi ta povídka moc líbila. :D
A že se kritice nebráníš. Ani žádná nebude. O to se postarám *bere makrelu.*
Já chci nějakou milostnou scénu!!!!!

2 Penny Yuzuki Mizu Daiyamondo Penny Yuzuki Mizu Daiyamondo | Web | 7. ledna 2014 v 18:31 | Reagovat

Wau :3 Docela to Sasikovi a Naru-chanovi preji ^^ Ja Naruta jeste nevidela, takze vubec nwm kdo je Kyuubi xD Ano presne tak, mozna se na to zacnu diky tehle povidce divat takze muzes klidne na ten tvuj seznam skutku napsat :D Povidka je preciozne napsana, vsechno je proste manyfik xD
Mein gott trosku odbocim uz se strasne tesim na tu povidku *-* Jsem zvedava o cem to bude xD

3 Kira*Yume Kira*Yume | E-mail | Web | 12. ledna 2014 v 11:51 | Reagovat

No, to se divim, že se nic nestalo. :D Ty scény s Kuramou mě fakt rozesmály :DDDDDD Jinak, těšim se na další. :))
Jo, je fakt že ji mám občas chuť uškrtit. :D

4 baby Zelo baby Zelo | Web | 20. ledna 2014 v 18:38 | Reagovat

Kurama xDDDD dobře jsem mrtvá... těším se na pokračování! x333

5 stories69 stories69 | Web | 28. ledna 2014 v 19:58 | Reagovat

krása, nádhera :D už se nemůžu dočkat dalšího dílu,skončilo to zrovna tak napínavě, těším se na nějakou milostnou scénu :)tak honem piš :D Nikča S.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama