Úsměv léčí, všechno. :)

Moje tělo, moje duše!! - 1.díl + 2. díl

27. prosince 2013 v 15:33 | Kesie-chan
Tak a je to tady! Jásejte! Stavte slavobrány! Kesina se rozhodla nebýt líná a konečně !KONEČNĚ! zvednout svůj lemrózní zadek a přepsat tu povídku do compu :3 !!Věnování Penny-chan a všem co rádi čtou mé povídky ^^ :3 Doufám, že se Vám bude líbit, že si to užijete celou svou zvrácenou yaoi neukojenou toužící duší :3 snažila jsem se to udělat co nejdelší a psát to jiným (novým stylem) tak snad se bude líbit a nezabíte mě na konci xDD Díky Vaše krvelačná yaoi Kess je zpět!!! :3 ]xD

UPOZOZŇUJI, ŽE V TÉTO POVÍDCE SE VYSKYTUJE ŽÁNR YAOI + DOCELA DOST VULGÁRNÍCH VÝRAZŮ !! TAKŽE, KDO TOMU NEHOLDUJE NECHŤ SI PAK NESTĚŽUJE, NEBO ALESPOŇ NETVRDÍ, ŽE JSEM HO NEVAROVALA PŘEDEM.... :))
Díly pod perexem......
Díly: kapitolovka
Pár: No to uvidíte samy :DD *Mňuhehehe!!*
Omlouvám se, za případné chyby nebo přepisy, nemám betu, vše kontroluju sama..... někdy se hold stane. Budu ráda, za každý názor, jak pozitivní, tak negativní. Kritice se nebráním.... Jsem taky jen člověk a naopak, možná budu i ta zdravou kritiku mnohem radči než za mazání medu kolem pusy, protože alespoň budu vědět na co se zaměřit, čemu se vyvarovat a tak.... Prostě budu vědět co se Vám líbí, a co mám zlepšovat :)) Takže Arigato, a pěkné počteníčko už teda přeju!! ^^ (ještě jen dodám, že když už tak už..... dávám dva díly naráz, protože Vám to chci nějak vynahradit, ale nechám vyznačený předěl tam, kde to původně mělo končit :)) teď už vážně konec!! xD zduř lidi xD)

Moje tělo, moje duše!! - díl první.... + druhý

SASÍK

Být třídním idolem mě nebaví. Měl bych si to přece užívat, ne....? Ale já? Pfff. Spíš mě to štve. Třída plná pofidérních lidí. A Naruto. To se ani jako člověk nazvat nedá.... Strašně mě s*re! Ten jeho úsměv. Až nezdravě optimistickej imbecil! I když v poslední době se chová jinak. Jako by se mi snad vyhejbal, což je divný, že se mu daří, když chodíme do stejný třídy.... Zavadil jsem pohledem o jeho lavici. Klidně seděl a zapisoval si poznámky, slušňáček jeden.... Neměl bych moc zvedat hlavu, už sem zase zírá to růžovovlasý prase, že si nedá pokoj. To jí to vážně stojí za to? Mít tak nějakej štít, nebo alespoň v ruce bejsbolku. Z její hlavy by byl krásnej míček..... Díky špíně, skoro neprůhledný okno pro mě zase bylo jedinou útěchou v týhle zas*aný škole!

Naru-chan


Zase ta nudná fyzika, koho zajímají rádiové vlny....? Ale co nadělám, za tu poslední guly, mě Iruka-sensei málem zabil. Musím si to opravit.... Přeběhl mi mráz po zádech. Ne! Už se sem zase dívá! Cítím ten pohled na svých zádech. Sakra, proč mi to ten pitomej Uchiha pořád dělá?! Klidni hormon Naru. Nic se neděje. Je od tebe daleko a ty se od něj musíš držet ještě dál! Kdyby na tu věc přišel, můžu se rovnou přestěhovat.... Zvoní? Sakra! Jak jsem se zase zasnil, zapomněl jsem dopsat ty poznámky! Do pr****! Tak a teď rychle zdrhat, než si Sasan všimne, že tu ještě jsem....

Sasan


Vrm..... ono už zvoní....? Musím odchytit Naruta, už jsme se dlouho nehádali! Chybí mi to! Teda možná.... ,, Konnichiwa, Sasuke-kun." stoupla si přede mě svým kombajnovitým zadkem a zabránila mi tak ve výhledu. Zas to tlustý prase s vysokým čelem a vlasama jak Ibalgin! Je vážně nehorázně otravnej stalker!! Samopal by to chtělo! ,,Ne-nemohl bys jít dneska s námi do kina....? "
,,Nemám čas" do pr....! Naruto zase zdrhl, zvedl jsem se, že ho půjdu najít a za zády mi zase zazněl ten pisklavej jekot: ,,To nevadí, Sasuke-kun. Tak někdy příště....! "
Tohle je vážně moje noční můra.....
Po téhle hodině následovala prudká smrt ve školní jídelně. To si radši zas půjdu lehnout na střechu než riskovat žlučníkový šok z toho nepoživatelnýho cosi.... či jak to nazvat.
Jo! Už zbývá jen jedna delší chodba a pár schodů a jsem na místě! Vítězství! Z povznesených myšlenek, že konečně najdu chvíli klidu a ticha, mne však vytrhl velice známý hlas.

Naru - chan

Uf, výhra..... Ještě, že ho zaměstnala Sakura. Docela mě to štvě, ale moment! Jakto, že mě to štvě?! Ale houby, to už mi jen pěkně šibe z tý fyziky nechutný....! I tak je mi Sasana docela líto, je to sice debil, ale Sakura je pro něj až příliš krutý trest..... (Pro koho taky né....?) Sakra! Nechal jsem si na lavici chip! Já jsem vážně idiot!! Teď se budu muset vracet a co když je ten zmetek ještě pořád ve třídě....?! Když se pro něj budu vracet potkám ho! Nééééééé!!!!! Já ho nechci potkat..... Skoro se mi až nahrnuly slzy do očí při představě těch následků.... Zase budu mít hlavu vygumovanou, zrachlenej dech a to nepočítám ten divnej VÁŽNĚ pofidérní pocit v žaludku! BeztakBeztak mám na něj alergii nebo ne naučil woodoo ten hajzl! Vemu to horem, tam už jsou jen Béčáci a těm už tělocvik taky skončil. No co už, když tam nebude Sasan , vše bude OK.
Hňa,hňa,hňa.... už jen už jen kousek. Přejdu chodbu a jsem u svého chipuůůůů! Tváře mi zvlnil samolibý úsměv když.. ,,ÍÍÍÍÍÍÍÍ!! Kibo, ty pošuku! Chceš mě zabít?!! " bože, takovej trapas. Řvu tu, jak nějaká vyděšená středoškolačka! Proč já....?
,, No tak promiň, Naru chan. Já tě nechtěl polekat.... " ale jeho polichocený xichtík hovořil úplně něco jinýho....
,, O-odkdy, já jsem prosimtě vyděšenej!? " řekl jsem né moc upřímným a dost lehce odhalitelným tónem. Musím se naučit lhát!
,, Ki-kibo...,proč nemáš tričko.....? " sakra, jaktože jsem si toho nevšimnul dřív.....?
,, Měli jsme tělocvik..... jinak bych asi padnul vedrem...." A co se to se mnou zase děje?! To už mám tu alergii snad i na Kibu...?! To né!! Ne,ne,né! Už mi zase rudnou tváře, o mém dechu ani nemluvě! Snad si toho Kiba nevšimne....
,, Copak se děje, Naru - chan....? " Sakra, to si už stačil všimnout?! Jsem až tak moc průhlednej?!
,, N-nic mi není...." Kibovi tváří proběhl zvláštní, až husinu nahánějící úsměv.
,, A to si myslíš, že ti na tohle skočím, jo....? Myslel jsem, že máš o mě valnější mínění, Na...ru....chan. " Poslední slabiky už mi jen zašeplat do ucha. To jsem vážně dopadl! Natěsnanej na zeď, nemohoucí popadnout dech (kdyby jenom z tý pozice.....) Musí toho okamžitě nechat! Nebo vážně neví, co se stane.....
,, P-prosím, nemohl bys jít d-dál....?"
,, Stalo se snad něco, Naru - chan....? Jeho tělo mě celého obklopovalo, nemohl jsem nic. Je vyšší a silnější než se zdá. Tak jo, teď je oficiálně čas začít panikařit!!
TASKETE MINA-SAN!!!!!

___________________________________________________________________________________________________

SASÍK

Při tomhle výjevu jsem úplně zamrzl. Co to sakra, ten zasranej hajzl Kiba dělá?!! Citově vydírat a mučit Naruta můžu beztrestně jen já!! Rozběhl jsem se a strhl hnědovláska jednou ranou k zemi. Zaúpěl bolestí. Naruto jen valil oči a tvářil se...... šťastně......?
Sedl jsem si obkročmo na Kibu a ruce mu vzteky vší silou přirazil k zemi nad jeho hlavou. Bylo mi fuk, co se teďkon stane, vřel jsem (až přímo bublal) vzteky! Tváří jsem se přiblížil k té jeho, na vzdálenost několika milimetrů a klidným (na to v jaké jsme byli zrovna situaci) hlasem jsem mu oznámil: ,, Ještě jednou na něj šáhneš, tak chcípneš Inuzuko! Pomalu a bolestivě, je ti to jasný zmrde?! " On se jen ironicky usmál.... Tak teď mě vážně nasral ten kretén podělanej ! Smát se tomu co řeknu...?!!

Naru - chan


Zničeho nic už jsem byl volný, otevřel jsem oči a .... SASUKE!! Nezmohl jsem se skoro ani na dýchání, natož na cokoli jiného.... On-on ..... mě zachránil .....? Když nad tím tak přemýšlím, asi bych měl zavřít pusu..... co to zase melu?! Určitě bych jí měl zavřít!! My Jashin, já jsem vážně imbecil..... Slintám a rozplývám se tu nad dvěma " peroucíma se " klukama. Měl bych se sebou něco udělat, tohle je vážně kritický..... ( No spíš bych měl teď něco udělat, ale nohy mi snad zkameněly.....)
,, Ještě jednou na něj šáhneš, tak chcípneš Inuzuko! Pomalu a bolestivě, je ti to jasný zmrde?! " Kibo! Teď se ani nehni nebo vážně zhebneš .... Vážně, ani se nehni, takhle vyvádět jsem Sasukeho viděl snad jen když mu došel gel na vlasy! A to tenkrát někdo přišel o ruce! No dobře, zas TAK vytočenej asi nebyl, ale stejně to byly jatka.... Při té vzpomínce mi přejel mráz po zádech..... Zpátky do reality! Kibo, jestli se pohneš, tak tě vážně zabije, a když né on, tak já!! Přestaňtak vřískat idiote! Stejně tě neslyší, ani nemůže..... Super. Sasan tu vraždí Kibu, já se snažím to alespoň nějak rozdejchat, abych se tu psychicky nezhroutil, když už teď mám nervy v kýblu a ještě se ozve to zpropadený zvíře!! Když nad tím tak přemýšlím, možná bych byl nejradši, kdyby Sasuke killnul mě..... No opovaž se! Když zhebneš ty, tak i já....! Mmmmm, alespoň něco pozitivního.... Přestaň se tu vybavovat sám se "sebou" a čuč, co se děje přímo před tebou.... Sasík skóruje!! Sasane!! Ty cvoku paranoidní!! Tys ho vážně majznul! Aspoň, že už odcházíš.... Možná bych ti měl poděkovat. Přece jenom nevím ( a radši ani vědět nechci..... ) , co bych asi teď dělal kdybys nepřišel..... Brr.... No ale zmrzačit si ho tak moc nemusel...... No moment!! Moment! Co to robíš?! Nepřibližuj se ke mně, ty zvrhlej Uchiho! Nedotýkej se měě! Sasan´, ty skřete podělanej, kam mě to zase táhneš?! ......

SASÍK

Já ho prostě musel praštit! Smát se Naru-chan. Teda mě! To se jako přepočítal, ten debil.
Rychle jsem se zvedl od toho zakrvácenýho vola a chtěl jsem odejít, Jenže jsem se z ničeno nic náhle otočil. Sám nevím proč. Nohy si prostě dělaly, co chtěly, xó! Chytl jsem naruta za ruku a vedl ho pryč. Koukal na mě, jak na zjevení, a k mému zděšení, mi to lichotilo!
Zatáhl jsem ho o poschodí níže k tělocvičnám. Bylo tam pološero, protože elektrika tu není zavedená. Stejně máme tělocvik vždy ráno, takže ani není třeba.
Celá ta atmosféra byla až neodolatelně děsivá. Dokonce i ten odér sváděl k tomu.....


Naru - chan


Sasuke, ty sadistická mrcho!! Okamžitě mě pusť. Néé! Proč mě táhneš k tělocvičnám?! Co to do Kazekageho řiti zade vyvádíš?!
Hňa, hňa, tady bude líbačkááá..... Ty už taky zdechni, zmrde devítiocasej!
Jako bys to nechtěl....
Si piš že nechci!!
Vážně.....? Hele já jsem tvýmu rozkroku blíž než tvůj mozek, takže i když ti některý nervový spoje tím pádem nejspíš nefungujou, zkus se někdy podívat sem dolů, ty zabedněnej imbecile. A pak se lidi diví, jak vznikly vtipy o blonďácích....
Sakra, ta pošahaná liška má pravdu! Takžé..... ona to nebyla žádná zasraná alergie nebo woodoo.....?
Jsem v naprostý řiti.....
Chtěl jsem se vzpírat, ale nemohl jsem. Sasuke mě přitiskl na zábradlí pod schody, a-a on mě ..... on mě...... on mě vážně POLÍBIL!!!!!

SASÍK

Co to kurva dělám?! Pustil jsem Naruta a ten se málem sesul k zemi. Že bych ho až tak odrovnal.....? Sakra Sasuke, Přestaň se tak samolibě žulit, na tohle vážně nemáš čas! (aspoň zatím....) Cos to to udělal a jak tě to vůbec napadlo ?!
Chtěl jsem rychle (co nejrychleji) opustit prostor, jenže jsem zaslechl, jak se k nám blíží co si velkého. Néé, naše dny jsou sečteny! Nejhorší noční můra se stala skutečností! Sakurosaurus je nám v patách! Nemůžu ho tu přece jen tak nechat na pospas tomu monstru, to by bylo i na mě až moc krutý ..... Zase jsem chytl Naruta z ruku, ale ten byl úplně mimo. Doprčic, to mám v zubech jed, nebo tak dobře líbám (nebo obojí....?) , že je furt mimo?! Někdy přemýšlím nad tím, zda je to dar, či prokletí.....
Vyhodil jsem si Naruta přes rameno a prchal do nejtamějších koutů chlapeckých šaten, tam nás snad nenajde, ta růžovovlasá zrůda.
Zavřel jsem za námi rychle dveře a pokusil se zamknout. Zásah! Podařilo se. Teď jen sedět, čekat, a ani nedutat..... Tahle pošahaná bestie je schopná i ty zamčený dveře vyrazit.....
Když se kolem nás ta šelma i s dusotem prohnala, snad jsme oba napětím ani nedýchali....
,, Už je konečně pryč. " No moment..... Když nad tím tak přemýšlím, dýchá Naruto vůbec už teď....?! Sáhl jsem mu rukou na tepnu. Puls měl tak 100násobný. Nad tím jsem se mohl jen pousmát. uf..... dýchá, ale ten jeho skelnej pohled. Bože! Zavři tu pusu! Slintáš....
,, Sasuké-čán ..... " zamrkal na mě vyzívavě svýma azurovýma kukadlama ,, Lištička potřebuje pohladit .... "
,, Sakra! Ty máš vážně dost! Se ti zavařily obvody, nebo co kurwa blbneš ?! " Né, že by se mi to nelíbilo.... Téda! Co to zas melu kurňa! Proč mě to doprdele vzrušuje ?! Teď jsem oficiálně perverzák..... Tuhle úchylku jen tak někdo nemá.... To jsou ty prokletý Uchihovský geny, a já tak dlouho žil v domění, že jsem jedinej normální..... (alespoň v rámci možností....)
,, Ále noták, Sasuké - čán .... Lištička potřebuje pořádně potrestat ....... " řekl sladkým hláskem a pohladil mě prsty po hrudi. Neubránil jsem se a utekl mi perverz smile. Do prdele Sasuke vzchop se!! Tohle přece nemůže být normální Naru - chan. *Vložka z minulosti, před několika měsíci* => ,,Sasuke, ty káre. Nedokážeš mě ani kdybys chtěl...."
,, Nebuď si tím tak jistej, a radši čum pod nohy. " Naruto sebou říznul o zem na pozemku školy.
,, Au, kdo to sem kurwa dal ?! "
,, Ten plot už tu nějakej čásek stojí troubo ..... " zasmál jsem se, skočil mu na záda a snažil se mu sebrat můj jelení lůj
,, Ty si fakt bagr Uchiho, přestaň mě tu ošahávat a radši si pořiď knihu "Jak zhubnout aneb sumozápasy bych nerad"
,, Takže já jsem podle tebe tlustej jo?! " začala mi pomalu pulzovat žíla na čele ,, Zrovna blonďák jako ty má co říkat." Namítnul jsem a s výsměchem nadzvedl jeho oražovou bundu., kde nebylo po svalech ani vidu ani slechu.... Naruto se začervenal a snažil se mě vší silou schodit, což se mu ale vůbec nedařilo..... Ó děkuju zákone gravitace, ty nikdy nezklameš.....
Se smíchem jsem sledoval, Narutův marný boj oproti fyzice a docela snadno (i když se furt Naruto podemnou svíjel jak žížala) jsem si vzal zpátky svůj jelenní lůj, co bych bez něho asi dělal...?! Když Naruto prohlásil, že jsem největší idiot na světě, a že jestli ho okamžitě nepustím, tak mě zabije. Začala mě tahle hra bavit ještě víc..... Zkusíme co vydrží chlapeček.....
,, No prosím, ukaž se vejtaho..... " nadhodil jsem a provokativně se na něm ještě víc rozvalil. To ho dopálilo ještě víc, a tak se mě pokoušel zlochtat, že to třeba zabere, jen tím ale odhalil jeho vlastní slabinu.....
,, Ty seš tak naivní, Usuratonkachi..." smál jsem se a když se mě pokusil kousnout, začal to používat proti němu.....
,, Můžeš si za to sám, mám na tebe celej den. " zahlásil jsem a taky, že jo. Co dělat doma sám, tohle je 200x větší zábava. Jsem škodolibej no.... Máme to hold v rodině.
Vyvaloval jsem se, když se po dalších 2 hodinách (musím říct, že Naruto je docela tvrdohlavej, vydržet to takhle dlouho) Naruto vzdal jakýkoliv vzdor.
,, Už si skončil....? Nebo si definitivně zhebnul? "
.....odmlka........
,, Naruto....? ''
,, Pusť mě, prosím..... " On- on mě o něco požádal?! Tak tohle jsem vážně nečekal! Normálně by si radši uhryzal obě končetiny a teď mě dokonce o něco požádal?!
Se zkamenělým výrazem jsem z něj slezl a posadil se vedle něj. Naruto se pomalu zvedl a zadíval se na mě nepopsatelným výrazem.

,, Díky. " chvíli se na mě upřeně díval, ale něco bylo jinak. Kam se poděl ten Naruto kterého znám....?
Zvedl se a utekl, od té doby se chová takhle divně a zdá se, že se mi vyhýbá..... To čím to začalo to byl Naruto, ale co se stalo ví jen Jashin.....

Tohle mu vůbec není podobný! I když..... možná trochu...... svým způsobem...... třeba by to zas až tak nevadilo....... sám to přece chce..... Ne! Jednoznačně NE! Tohle mu nemůžu udělat.....! (ač bych sebevíc chtěl....) Naruto vypadá..... vypadá..... xó!! Vypadá jak sjetej nějakou drogou!! To snad ne!!

To be continued.....
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Penny Yuzuki Mizu Daiyamondo Penny Yuzuki Mizu Daiyamondo | Web | 28. prosince 2013 v 11:10 | Reagovat

Teda! *-* Sakuru jsem od jakziva nenavidela takze se do te povidky kde tam dela obludu strasne hodi xDD Velice se mi libi tenhle styl psani, a uz se moc tesim na pokracko <3
P.S. Mozna se diky tehle povidce zacnu divat na Naruta :D

2 calime calime | Web | 28. prosince 2013 v 12:27 | Reagovat

No styl psaná je to velice zajímavy. Myslím, že ty sprosté slova a vulgarismy tomu vůbec nevadily. Podle mě tomu dodávaly ten správný šmrnc. Je to docela dobrý, fakt jsem se u toho nasmála. Těším se na pokráčko :-D

3 baby Zelo baby Zelo | Web | 28. prosince 2013 v 19:01 | Reagovat

dsgfhsgf O////O *utírá si krev z nosu* to je kurva dobrý! >////< ! :DDD na sakuru by mohl spadnout třeba kámen.. nebo by se mohla omylem utopit :DD *vážně jí nemá ráda* každopádně tohle je vážně.. mmm x333

4 Kira*Yume Kira*Yume | E-mail | Web | 29. prosince 2013 v 13:50 | Reagovat

Sakuru taky nemám moc ráda, ale zas taková zrůda není. :D Jinak fakt pěkný, ze začátku se mi do toho čtení moc nechtělo, protože je to moc dlouhý. :D

[1]: T-ty si neviděla Naruta?!

5 Ryuu L Ryuu L | Web | 29. prosince 2013 v 16:24 | Reagovat

no dobre.. prečítala som si z tohto tak polovicu, pretože dnes nemám velmi vela času TT_TT... a síce moc naruta nemusím, toto je zlaté n_n... niekedy si to snáď konečne dočítam celé :/...

6 Bee Bee | Web | 2. ledna 2014 v 21:18 | Reagovat

Tak to je totálně zabitý :DDDDDDDDDDDDDD Vtipný, úžasně udělaný! Těším se na další díl! :DDDD

7 Danae Namikaze Danae Namikaze | Web | 4. ledna 2014 v 13:43 | Reagovat

Takhle žárlivýho Sasukeho jsem nečekala. :'DD. Jakmile zaútočil na Kibu :'( myslela jsem si že ho doopravdy zabije.
A ty tvoje hlášky. TY HLÁŠKY byly dokonalý! Sakuru jsi suprově urážela. :'D
Jako, já yaoi nesnáším. Ale tohle, bylo prostě vymakaný.. Nevím proč..
Nejlepší byl však konec. Proč se tak Naruto náhle změnil?
Jinak..zatím nejlepší povídka na pár NaruSasu co jsem četla. Řeknu ti to ale takhle. "Můžou" být lepší povídky. Ale ta tvoje měla takové to zajímavé kouzlo..Byla prostě..nechci tě tu chválit Kessino. :) Aby sis nemyslela že ti lezu do zadku. Jen vyjadřuji svůj vlastní názor.
Ale to bych nebyla prostě já, kdybych to neshrnula!! Ta Sakura byla takový bonus že. Prý "růžový prase", nebo na Sasukeho "Ty sadistická mrcho!" Asi jsem právě zhebla smíchy.
Ty to prostě umíš. :'DDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama