Úsměv léčí, všechno. :)

Prosinec 2013

Moje tělo, moje duše!! - 1.díl + 2. díl

27. prosince 2013 v 15:33 | Kesie-chan
Tak a je to tady! Jásejte! Stavte slavobrány! Kesina se rozhodla nebýt líná a konečně !KONEČNĚ! zvednout svůj lemrózní zadek a přepsat tu povídku do compu :3 !!Věnování Penny-chan a všem co rádi čtou mé povídky ^^ :3 Doufám, že se Vám bude líbit, že si to užijete celou svou zvrácenou yaoi neukojenou toužící duší :3 snažila jsem se to udělat co nejdelší a psát to jiným (novým stylem) tak snad se bude líbit a nezabíte mě na konci xDD Díky Vaše krvelačná yaoi Kess je zpět!!! :3 ]xD

UPOZOZŇUJI, ŽE V TÉTO POVÍDCE SE VYSKYTUJE ŽÁNR YAOI + DOCELA DOST VULGÁRNÍCH VÝRAZŮ !! TAKŽE, KDO TOMU NEHOLDUJE NECHŤ SI PAK NESTĚŽUJE, NEBO ALESPOŇ NETVRDÍ, ŽE JSEM HO NEVAROVALA PŘEDEM.... :))
Díly pod perexem......
Díly: kapitolovka
Pár: No to uvidíte samy :DD *Mňuhehehe!!*
Omlouvám se, za případné chyby nebo přepisy, nemám betu, vše kontroluju sama..... někdy se hold stane. Budu ráda, za každý názor, jak pozitivní, tak negativní. Kritice se nebráním.... Jsem taky jen člověk a naopak, možná budu i ta zdravou kritiku mnohem radči než za mazání medu kolem pusy, protože alespoň budu vědět na co se zaměřit, čemu se vyvarovat a tak.... Prostě budu vědět co se Vám líbí, a co mám zlepšovat :)) Takže Arigato, a pěkné počteníčko už teda přeju!! ^^ (ještě jen dodám, že když už tak už..... dávám dva díly naráz, protože Vám to chci nějak vynahradit, ale nechám vyznačený předěl tam, kde to původně mělo končit :)) teď už vážně konec!! xD zduř lidi xD)


Co a jak, plus odkaz na: Mé tělo, má mysl!! - 1. díl

26. prosince 2013 v 22:17 | Kesie-chan
Jako obvykle, Kesina zase nic nestíhá, a je ještě línější než kdy dřív ( a to si myslela, že už to snad ani nejde..... ) nó očividně ano. Rozhodla jsem si založit svůj vlastní čtenářák a zpěvní, všechno píšu růčo a to zabírá docela dost času. :DD (jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží....) ALE SLYŠTE, povídka už je skoro přepsaná a mé srdce zatoužilo vyzkoušet tu na na pokračování a příběh budete vymýšlet vy, takže pokud mi moje nadšení ještě nějakou dobu vydrží, tak krom koukání na seriály snad zvládnu i tohle :D ( Kiso, žádná makrela! :D ) Říkám Vám to čistě narovinu, protože Vám nechci dělat plané naděje (jako obvykle) z mého dočasného opojení energii.... No nicméně opusťme mojí příšernou povahu, která se stejně nezmění....

JAK JSTE SE MĚLI?! CO JSTE NAŠLI POD VÁNOČNÍM STROMKEM?! Kyaaaaaaaaa! Já jsem tam našla další terč :3 už se nemuůžu dočkat až zase chytnu hvězdici (kunai, vzduchovku, cokoli!!) a půjdu ho pořádně zmasakrovat !!!! :33333333 a pak ještě krom jiného na mě pod stromečkem čekal exterák 3tera! :3 Prostě dárky super, rodina se sešla, vánoční pohoda jak má být, nemůžu si stěžovat :3 dokonce i sestřička přijela ze svých toulek světem.... (to je taky co říct, už teď zas básní o tom kam všude chce stihnout do letních práznin jet a to prosím byla za letošek už v Turecku, Španělsku, Dánsku, Norsku..... a má naplánováno znovu Dánsko, Makedonii :D (vemte si, že je teprv prosinec...) prostě strašnej světoběžník a já jí mám jako vidět kdy?! No leda o svátkách mno -.-" ale přeju jí to, já se domluvit, taky bych jezdila...)
No o mě už je toho tady až až..... tak já jdu skopčit tu povídku.... :D :3