Úsměv léčí, všechno. :)

Experiment S.E.X. - 6. Kapitola

28. září 2013 v 20:54 | Kesie-chan
Peny-chan, GOMENEE!! Já se teď zakoukala do jednoho yaoi, a nemohla se od něj odtrhnout -.-" Ale nezapomněla jsem na tebe, tak mě neuškvař :D ta kniha je náročnější, tak až zítra, ale povídka je tu už dnes ^^ Snad se bude líbit.... pokud ano budu ráda, za jakýkoli komentář, i kritiku unesu ^^" a za případné chyby se omlouváme kontrolujeme samy..... :) Joooo, a zapomněla jsem se zmínit, že mám spoustu nových skvělých SB, takže tímto bych je tu chtěla přivítat :3 !! No a teď už vážně končím a tady máte nový díl sexpíku :DD *vždycky je předmluva pomalu delší než povídka, co nadělám, já už se jen tak nezměním.... -.-" ( nevinný úsměv ) *

6. Kapitola
Den pokračoval jako ten předešlý.... Stein si liboval v nejpodivnějších pokusech, odjížděl a zapisoval poznatky, a Jashin ví co ještě. Navíc mě zas večer nechal zase jen tak spát stroze na prkně. Ráno jsem se probudil v pohodlí a cítil se odpočatě. Počkat. Otevřel jsem oči, Já ležím v měkoučké posteli a dokonce bez pout! Já už umřel? Jsem v nebi? .... a pak se otevřeli dveře a v nich jsem uviděl jeho. Né! Já chci zpátky do nebe!
,, Dobré ráno, Růženko, líbí se ti tvá nová postýlka? " řekl...... mile? Zíral jsem na něj vykuleně.
,, Nebo se ti nelíbí? Jseš radši připoutanej ke dřevu? " přimhouřil oči ve zkoumavé grimase a opřel se o rám dveří. Nechtěl jsem s ním mluvit, nechtěl jsem ho vidět,a tak jsem si dětinsky přikryl obličej peřinou. Myslel jsem, že je po všem, že odešel, když v tu chvíli na mě s bouchnutím přistál a snažil se mi odhalit tvář. Začal jsem sebou pořádně pod peřinou házet a vrtět.... Byl však vyšší a tím pádem i silnější. Přišpendlil mě rukama k posteli a strhl ze mě peřinu. Rychle jsem trhl hlavou do strany, abych se na něj nemusel dívat. Uchechtl se a obě moje ruce si dal do jedné. Druhou mě chytl za bradu a přitáhl si můj obličej. Na to jsem mu oplatil nesouhlasným zakňučením, zastavil se, studoval mou tvář a tvářil se naprosto nečitelně. Moje hlasivky vypověděly službu. Byl jsem schopen jen zbrklých nádechů. Zavřel jsem oči a on-on! Mě políbil! Né, že by se mi to nelíbilo, Stein-chan, je roztomilý, ale ..... Moment?! "Né, že by se mi to nelíbilo?! ", " Stein-chan?! ", a řekl jsem si právě, " že je roztomilej?!". Svatá prostato! Já nejsem gay! Nemůžu být! Začal jsem se bránit. Stein přestal a ublíženě se na mě podíval. A najednou, on se usmál? No jasně, kdo by se nesmál, musel jsem být červený jak rajče.
,,Co to dě-děláš? "
,, To co jsem měl udělat už dávno.... " řekl a pokusil se mě znova políbit. Hlavou jsem se mu vytrhl a váhavě spíše zakřičel než řekl: ,, Proč já?! Proč si nenajdeš nějakýho jinýho pokusnýho králíka?! "
,, Budeš vždycky můj jediný pokusný králík." řekl to klidně, akorát slovo "vždycky" dost zdůraznil. Nechtěl jsem, nevěřil jsem sám sobě, a naprosto netuším jak to udělal, ale jeho slova mě zahřály na duši.
,, Nedo-nedotýkej se mě, ty laboratorní kryso!! " zařval jsem jako smyslů zbavený, až mi naskočily do očí slzy ,, Vrať se do zkumavky, ze který jsi vylezl!! " Stein stuhl. Pak ze mě slezl a pomalu opustil pokoj. Ale ten jeho výraz..... vypadal..... že ho moje slova zasáhla....? Píchlo mě u srdce, to jsem nechtěl! Nebo chtěl....? No rozhodně jsem to udělal..... Co se to se mnou sakra děje?!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 SNSTeam - Luka SNSTeam - Luka | Web | 28. září 2013 v 23:02 | Reagovat

omfgh *u* to je boží.. musim si přečist ostatni kapitoly o. o a taky čekam na pokračko *Q* zaujala mě tva povidka strašně moc :3 :DD

2 Tamao Hyuuga Tamao Hyuuga | Web | 29. září 2013 v 8:48 | Reagovat

Ahoj, moc ráda spřátelím. :3 Už jsem si tě přidala, tak si mě můžeš taky přidat. :)

3 Kira*Yume Kira*Yume | E-mail | Web | 29. září 2013 v 15:34 | Reagovat

Chudák ten Stein. :( Ale těšim se na další. :33 :D

4 Penny Yuzuki Mizu Daiyamondo Penny Yuzuki Mizu Daiyamondo | Web | 29. září 2013 v 17:47 | Reagovat

*Spokojeny vyraz, kdyz uvidela dalsi kapcu* :33 Nemuzu pochopit proc ho ta slova tak zasahla! Co on delal jemu?! Jsem zvedava jak to bude pokracovat >o< Tak honem honem xDD Na knihu se moc tesim a vubec te neuskvarim :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama