Úsměv léčí, všechno. :)

Nový zítřek - 1. Kapitola

5. srpna 2013 v 16:46 | Kesie-chan
Oficiálně 1. díl další povídky jménem "Nový zítřek", kterou společnými silami vytvořily Mawa-chan a Daya-chan :3
Chyby omluvte, snad jsme eliminovaly všechny.... ale kdyby náhodou. Pěkné počteníčko přeju a komenty by určitě ocenily :)
1. kapitola

Minoru

Ráno mě probudil budík. To už je 7 hodin? řekl jsem si. No, je pravda, že jsem šel spát včera večer pozdě, ale to je kvůli tomu stěhování. Jo, předevčírem jsme se sem přistěhovali a já ještě vybaloval krabice.
Měl jsem co dělat, abych vstal. Z leže jsem přešel do sedu a chvilku koukal jsem do blba. Zívnul jsem si. Nato jsem se protáhl a šel do koupelny. Vzal jsem za kliku, ale nešlo to, bylo zamčeno.
"To si počkáš." objevil se za mnou Kazuki - můj starší bratr.
"Zas tam je Tami?" protočil jsem oči. Tami je moje dvojče. Je strašně protivná a v koupelně jí to trvá hodiny.
"Jo, naštěstí sem to stihnul dřív, než tam šla ona. To máš zato, že vstáváš tak pozdě." zasmál se mi a šel zpátky do svého pokoje. Já sem sešel schody a šel jsem se nasnídat.
"Dobré." řekl jsem tak nějak napůl a táta mi pozdrav oplatil. Vzal jsem si rohlík, namazal ho máslem, sedl si ke stolu a začal ten rohlík jíst. Začali jsme si s tátou povídat. Sotva jsem dojedl rohlík, přišla Tami.
"No hurá." zamumlal jsem a odebral jsem se do koupelny. Vyčistil jsem si zuby, rukou jsem si pročíst svoje kaštanově hnědé vlasy a šel se převléct do pokoje. Nastupuji na střední, první den do nové školy, nikoho tam neznám. To bude vopruz - zas to seznamování. Jediný člověk, kterého tam znát budu … bude moje ségra. Bohužel nás přiřadili do stejný třídy. Tak si tak říkám, že bych tam radši neznal nikoho. Oblékl jsem si výrazné modré tričko s potiskem a svoje oblíbené upnuté kalhoty. Popadl jsem svojí tašku přes rameno a vyrazil jsem zase dolů. Bylo 7:35, nejvyšší čas vyjít. Kazuki a Tami se už obouvali. Já jsem si také obul tenisky, všichni jsme pozdravili tátu, který chodí do práce až na půl devátou a vyšli jsme před barák. Já s Tami jsme se vydali doprava a Kazuki šel doleva, jelikož chodí prvním rokem na vysokou, která je opačným směrem něž naše střední. Navzájem jsem si s bráchou popřál štěstí do prvního dne do nové školy.


Sachi

Budík na mobilu mi začal řinčet vedle hlavy. Po prázdninách jsem si strašně odvykl vstávat brzy ráno. Vypnul jsem ho a líně jsem začal vstávat. Přilezl jsem k posteli mého kamaráda Reeka. Je to můj spolubydlící na pokoji v děcáku. Vyčistil jsem si zuby, oblékl nějaké tričko a své černé upnuté kalhoty, jiné než těsné rozhodně nenosím a šel na snídani. Jako každé školní ráno jsme otráveně s Reekem vyšli ven z děcáku a chvíli jsme šli spolu. Bohužel chodí na jinou střední a tak se naše cesty v půli rozešli. Chtěl jsem se podívat kolik je hodin ale kde mám mobil? Začal jsem štrachat v tašce ale tam nebyl. Rozběhl jsem se zpět směrem k děcáku, vběhl dovnitř a odemkl si pokoj. Mobil byl naštěstí pořád na stolku. Popadl jsem ho a vyrazil jsem zas do školy. Došlo mi že jsem se vlastně chtěl kouknout kolik je. Sakra už je pozdě. Když si chvátnu tak to snad stihnu.
Přiběhl jsem celý udýchaný do skříněk a vyšel po chodbě k mé třídě. Přejel jsem pohledem po jednom klukovy který vypadal nešťastně. Nikdy jsem ho tu neviděl, je tu možná nový ale nějak se mi zalíbil na první pohled. Rozhodl jsem se mu pomoct a přišel k němu.
"Ee.. seš tu novej?" nevěděl jsem jak začít.
"Jo ale sestra mi zmizla a já nevím kde mám třídu." vypadal naštvaně. "Ty si tu taky nový?" změnil náladu.
"Ne už sem chodím druhým rokem." Zasmál jsem se "Když mi řekneš jaká jsi třída tak tě tam dovedu." Usmál jsem se na něj. Přišel mi moc milý.
"Myslím v 1-2." Asi přemýšlel.
"Ta je na tomhle patře." Ukázal jsem směrem na chodbu, po které jsme se blížili k jeho třídě."Tady je." Ukázal jsem na třídu s úsměvem na tváři.
"Díky." Úsměv mi oplatil.
Sakra zvoní! Úplně jsem ztratil pojem o čase! První den ve škole a já přijdu pozdě. Rychle jsme se rozloučili a vyběhli směrem k našim třídám. Proč musím mít třídu až ve třetím patře?!To be continued......
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Satsuki Satsuki | Web | 5. srpna 2013 v 20:21 | Reagovat

Dekuju xDD :33 a ne ja jsem jen Slovenka co píše česky :DD a moc jít o nejde xDD:33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama