Úsměv léčí, všechno. :)

Experiment S.E.X. - 1. Kapitola

3. srpna 2013 v 19:27 | Kesie-chan


Tákže, milý zlatí :D Rozhodla jsem se uveřejnit *nebo já a spoluspisovatelka Mawa-chan, jsme měli v jednu chvíli vidinu, dejte na blog první díl, nebo Vás Jashin potrestá* 1. díl povídky Experiment S.E.X. Je to naše první společná zveřejněná povídka, tak snad se Vám bude líbit. My osobně jsme se tu u ní řezali, až jsme se váleli po zemi. :DD Jak vy, to se uvidí :D A jelikož, když za Váma sedí pošuk a mele něco o ztrátě paměti a kdejakejch jinejch ptákovinách, např. že je žhavá a chce se pářit, teď tu zas pro změnu suší vodu.... my Jashin to je vážně na psychiatra -.-" né, že já bych o tom něco věděla.... ^^" .... nedá psát, tak to už radši utnu xDD


žánr: Shounen ai, časem možná i YAOI (+18)Experiment S.E.X. - 1. Kapitola
Prohledával jsem peněženku, ale byla prázdná. Chvíli jsem přemýšlel, jestli je vůbec moje, ale po zkontrolování obsahu už nebylo o čem diskutovat. Zvednul jsem se a nenápadně se plížil k východu.
,,Hai, to mám ale štěstí!" zahlaholil jsem a oddech si.
,,Myslíš, že ti to zase projde....?" ztuhnula mi v žilách krev. Pomalu a s mírně *nebudeme si nic nalhávat* hodně opocenou tváří jsem uviděl démona. Z očí jí šlehaly jiskry, kolem ní * jestli je to vůbec možné * se vznášela temná aura a měla výraz čistého šílenství.
,,Ta-ta-tatsuki-san....!" zděšeně jsem vykoktal ,, ... já to zítra zaplatím, slibuju!"
,,Neříkal jsi to minule...." dělala, že silně přemýšlí ,, ...a myslím, že i předminule ... a mám takový silný pocit, že ještě i jindy ... tak co s tím uděláme ...? " rozešla se s odhodlaným výrazem ke mě.
,, Ale noták ... " chlácholil jsem jí * spíše se marně pokoušel * ,, když se budeš moc rozčilovat, přibudou ti vrásky! "
,,Já ti dám přibudou!! " ještě víc naštvaná mi vlepila pěstí, která mě přímo srazila na zem.
,,Jestli nepřineseš příště všechny prachy, co mi dlužíš, tak tě sem už nikdy nepustím! " probodla mě ještě naposled pohledem a zmizela vevnitř.
,, Auu " se silnými bolestmi hlavy jsem se vyškrábal na nohy. Kde jen tak rychle seženu peníze?
Jestli tohle Maka zjistí, tak budu mít mnohem větší problém.... Zítra zajdu za Shinigami - sama, třeba mi pomůže. Zahloubán v pochmurných myšlenkách jsem ani nevnímal krajinu míjící kolem. Už se stmívalo a já bloudil uličkami ke svému domu, a když nad tím tak přemýšlím, opravdu jsem bloudil. Došel jsem totiž na jinou křižovatku, než která směřovala ke mě domů. V duchu jsem si zanadával a zhodnotil že bych se nejspíš měl jít léčit, když už ani netrefím domů. Změnil jsem směr chůze a šoupavým krokem se vydal zpátky.
Jo, už vím kde jsem, alespoň něco, prolétlo mi hlavou, když jsem přejel pohledem po jedné budově, jemně osvícené skomírajícím světlem pouliční lampy. Ještě kousek a budu doma. V hlavě se tou cestou formovaly plánovací myšlenky. Né na zítřek, ale ještě dnešní večer. Jak si schladím obličej ledem, dám si koupel a znaven spadnu do postele, a to doslova.
,, Á …………………...... co ty tu ....? " podíval jsem se zděšeně směrem, odkud se ozval nepříjemně povědomý hlas.


To be continued.....

2. Kapitola => ZDE!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kdo jsem já ? :D

Holka 35.9% (23)
Kluk 10.9% (7)
Hermafrodit 20.3% (13)
Mimozemšťan 20.3% (13)
Duch 7.8% (5)
Robot 4.7% (3)

Komentáře

1 kisa-san kisa-san | Web | 3. srpna 2013 v 22:16 | Reagovat

Popravdě,já na soul eater moc nekoukám :).Ale víc o co jde,a znám některé postavy.
Takže to shrnu.První díl docela dobrý ,,jen''.Proč to všichni utnete v tom nejnapínavějším!Už si ze mě děláte srandu?
Krucinál přidejte další díl!*Nebo vás Jashin pohřbí!* :)

2 Arashi Kyuketsuki Neko Arashi Kyuketsuki Neko | E-mail | Web | 4. srpna 2013 v 13:50 | Reagovat

Tohle je moc dobré :D Určitě si přečtu další díl. A omlouvám se , že jsem tu tak dlouho nebyla. Jsem hrozná v obíhání svých SB. Ale pokusím se to napravit. *stydí se*   Myslím ale, že mě tu budete mít častěji :D

3 Reita-chan Reita-chan | Web | 4. srpna 2013 v 16:13 | Reagovat

:3 zo začiatku som nevedela že je to Soul Eather XD ale si písala yaoi a ono tam je MAKA :/ no nič počkám si do ďalšieho dielu XD

PS: Máš pravdu dlho si na blog kašlala ja som čakala na tvoj návrat ale ti nikde a ked už to bolo prílž  tak som ta musela vymazať nebolo by to fér voči ostatným SB ak ma chápeš :(  ale rada znovu spriatelím ak máš ešte záujem :)

4 Hikari-san Hikari-san | Web | 21. srpna 2013 v 9:18 | Reagovat

super, jsem hrozně zvědavá, co se z toho vyklube ^^

5 Kentaro Schiffer Kentaro Schiffer | Web | 1. října 2013 v 21:07 | Reagovat

:DDD to je moc krátké :DDDD pfff...
Jinak trochu mi to připomíná mě. Taky jsem podobně psala. Teď už píší trochu jinak :D Ale dobré:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama