Úsměv léčí, všechno. :)

Srpen 2013

Odmlka!

31. srpna 2013 v 13:27 | Kesie-chan
Takže promiňte lidi, že jsem tu tak dlouho nebyla, zase..... Ale dokoukávala jsem díly FT a jelikož jsem nekoukala dýl jak rok (hrozné utrpení!!), tak jsem všechny naběhlé díly shlédla jedním dechem a na blog jsem si upřímně ani nezpomněla. Z toho, že tohle anime přestali vydávat další díly jsem měla málem srdeční zástavu. Tohle se stává málo kdy,ale vaše Kesie má dost špatnou náladu, přesto že dostala k narozeninám její mnoho let vysněný noťas a externí disk, je jí nanic, a docela se obává dne školy nejen kvůli matice a tý hnusný kreatuře co nás jí učí ale i proto, že lidi spoléhaj, že když nikdo jinej ona vždycky bude dělat kraviny a plnit své poselství smích prodlužuje život. Hledala jsem i na samotných japonských officiální stránkách ( google trenslejt to jistí) A ani tam není zmínka, jetli je pozastaven navždy nebo jen na chvíli. Pochybuju, že někdo z Vás bude vědět víc, když ani Japonci sami to neví, ale stejně mi to nedá a zeptám se: ,, Neví někdo proč zastavil tak suprový anime a nebo jestli a pokud možno i kdy ho zase rozběhnou, nebo se tu vážně asi ....... Nicméně Vy za nic nemůžete, takže já jdu splašit další díly k Sexperimentu, a budete tu mít hned dva v jednom či za sebou, protože nejen já, ale i tahle "posvátná" stará zkamenělina má narozeniny. A dneska končí třídění sb mimochdem.

Třídění SB č. 2 !! ;DDDDD

12. srpna 2013 v 23:48 | Kesie-chan

Takže lidi, tohle třídění není o tom, Vás všechny stresovat a tak podobně..... je to jen informační pro mě, abych věděla, kdo o to stojí být mé SB, čeho by tu mělo být víc, čeho méně..... co by jsi tu nejraději změnily, a o tom kdo je ještě vůbec aktivní ( mám v SBčkách spousta přes rok pozastavených blogů, nechci je mazat nebo tak, jen si potřebuju trochu uspořádat kolonky a jednu s názvem "neaktivní" založit :) ) No, a co po vás budu chtít za otázky.....? Mmmmm, moc jich nebude, teda snad :D Jdeme na to :3I'm idiot......

8. srpna 2013 v 22:30 | Kesie-chan

Tákže, jelikož je Vaše adminka naprosto vypatlanej idiot.... A odjela k dědovi aniž by si předtím dala povídky na flashku, tak bude te muset na další díl "Sexperimentu" až do pondělí..... Gomene!! -.-" * mlátí hlavou o stůl * No snad to nějak přežijete * pochybuje, že to někomu bude vadit * No, a je mi to docela blbé, uskutečnit, teď třídění SB, když jsem se sama vrátila po takové době, ale chci si to tu všechno nějak utřídit :) Tak snad to pochopíte...... * radši se schovala pod stůl a doufá, že jí hned neukamenujete * Navíc, kamarádce (Daya - chan) se začalo stýskat po blogu a ten její je už tak trochu zapomenutý........ Tak jako dobrá duše * ano překvapivé!! * jsem se nabídla, že by mohla být spoluadminka, tak se tu taky možná někdy zjeví. Jen aby jste se nelekli.... ;DDDDD No a teď se jde Váš pošuk Kesie - chan spláchnout do záchoda, a i tak silně pochybuje o tom že v odpadních trubkách potká něco blbějšího než je ona sama...... Poníženě se loučí Vaše krutá Kesie - chan :3 ^^"


Nový zítřek - 1. Kapitola

5. srpna 2013 v 16:46 | Kesie-chan
Oficiálně 1. díl další povídky jménem "Nový zítřek", kterou společnými silami vytvořily Mawa-chan a Daya-chan :3
Chyby omluvte, snad jsme eliminovaly všechny.... ale kdyby náhodou. Pěkné počteníčko přeju a komenty by určitě ocenily :)


Experiment S.E.X. - 2. Kapitola

4. srpna 2013 v 18:00 | Kesie-chan
A je tu další kapitola sexperimentu! :D Určitě jste se děsně těšili.... *hledí na prázdno, neboli tam kde by mělo být publikum* Né, no dobře. Je to tu, a urychlily jsme přidávání, protože Jashin je proti nám poštván.... * Díky, Kis.... -.-" * A tak jí můžete poděkovat i Vy ostatní, kteří jste se na to těšili a okousali si nedočkavostí prsty i na nohou :D Přejem příjemné čtení, za případné chyby se omlouvámé. Snad jich tam nebude moc..... * strávily kontrolou dost dlouhou dobu....* a komentáře by nás samozřejmě potěšily!! :3 (PS: Zítra zveřejňujeme oficiálně 1. díl povídky "Nový zítřek", tak aby jste věděli kam zabloudit, když bude nuda :3 a už vážně zdar!! xDD )

žánr: Shounen ai, časem možná i YAOI (+18)Experiment S.E.X. - 1. Kapitola

3. srpna 2013 v 19:27 | Kesie-chan


Tákže, milý zlatí :D Rozhodla jsem se uveřejnit *nebo já a spoluspisovatelka Mawa-chan, jsme měli v jednu chvíli vidinu, dejte na blog první díl, nebo Vás Jashin potrestá* 1. díl povídky Experiment S.E.X. Je to naše první společná zveřejněná povídka, tak snad se Vám bude líbit. My osobně jsme se tu u ní řezali, až jsme se váleli po zemi. :DD Jak vy, to se uvidí :D A jelikož, když za Váma sedí pošuk a mele něco o ztrátě paměti a kdejakejch jinejch ptákovinách, např. že je žhavá a chce se pářit, teď tu zas pro změnu suší vodu.... my Jashin to je vážně na psychiatra -.-" né, že já bych o tom něco věděla.... ^^" .... nedá psát, tak to už radši utnu xDD


žánr: Shounen ai, časem možná i YAOI (+18)

Experiment S.E.X . - Recenze

3. srpna 2013 v 11:55 | Kesie-chan
Ták tohle je ta povídka, kterou píšu se svou láskou, Mawa-chan :3 , snad se Vám to bude líbit. My z toho našeho tvoření, nemůžem doteď.... xDDDD ;D


Recenze, Předmluva

Žánr: Shounen ai, časem možná i yaoi (+18)

Děj: Postavy jsou vyjmuty z anime jménem Soul Eater. Děj se odehrává v totožném prostředí dle originálního anime. Stein má zálibu v pokusech a pro neštěstí Spirita, se právě on dostává do role pokusného králíka. Přežije...?

1. Kapitola => ZDE!!


Soul Eater

3. srpna 2013 v 0:03 | Kesie-chan