Úsměv léčí, všechno. :)

Příbeh o Antice 1. část

21. října 2011 v 22:24 | Kesie-chan |  Příběhy

Jméno: Antinika Getsushiko
Jak jí říkají : Anti , Antiko
Věk : 16 let
Datum narození : 14. 8.
Výška: 172 cm
Váha : 62 kg
Barva vlasů: Bílá
Barva očí : Smaragdová
Něco o ní: ráda kreslí a většinou nevnímá , ale s ní sranda


Jméno: Sahikaru Hakuren
Jak jí říkají: Sahi
Věk: 16 let
Datum narození: 12. 2.
Výška: 171 cm
Váha: 63 kg
Barva vlasů: rudá
Barva očí: fialová
Něco o ní : ráda se fláká a miluje spánek, ale když už je jednou za čas vzhůru tak si to dokáže užít


Jméno: Nakiru Vakareia
Jak jí říkají: Naki
Věk: 16 let
Datum narození: 18. 9.
Výška: 178 cm
Váha: 67 kg
Barva vlasů: tmavě hnědá
Barva očí: modrá
Něco o něm: Je to fajn kamarád, ale je trochu přihřátej (jeho hlášky vždy zvednou náladu),,Zvonek mne právě vytrhnul z hlouby mých myšlenek. Pořád se, ale cítím jako omámená. . Myslím si že mne ten pocit chce na něco upozornit. Na něco vážného. Pořád jsem, ale nezjistila na co.'',, Anti !!" ,,Na chvíli jsem úplně zapomněla, že zvonek ohlásil konec hodiny.,, "Antiko !! Tak už pojdˇ. My nemůžeme čekat celej den." ,, Ten velmi známý hlas, který se právě ozval byla Sahi. Na krátkou chvíli jsem zapomněla, že Sahi a Naki na mě čekají. Okamžitě jsem vstala a přidala se k nim. Cestou domů jsme se minuli s Hatsu Makensi. Je to nová holka, přišla k nám do třídy nedávno. Nevím proč ale pokaždé, když ji potkám tak se mi v hlavě honí myšlenky jedna přes druhou. Takové zvláštní věci, které se třeba ani nikdy nestaly. Přestala jsem nad tím přemýšlet a dál se bavila se Sahi a Nakem. Když jsme došli před náš dům, museli jsme se rozloučit s tím, že se uvidíme zítra ve škole. Mě se ještě nechtělo domů a tak jsem si řekla, že se půjdu podívat do našeho starého úkrytu na stromě. Často jsme si tam se Sahi a Nakem hrály na Robina Hooda a na elfy. Joo, ty doby jsou dávno pryč. Někdy bych si to, ale ráda zopakovala. Klidně i jako dospělá a nestydím se za to. I když to, že je mi 16 má taky něco do sebe. ;)
Když jsem napsala domácí úkol, tak jak se říká, můžu si konečně vorazit :D .
A já se rozhodla, že si něco nakreslím, když mám to ,, osobní volno " :P.
Miluju kreslení, relaxuju u toho. Můžu na chvíli přestat myslet na vše okolo a přesunout se do říše fantazie. Nejraději kreslím postavy z neznáma, jen takové vymyšlené příšerky. J Kreslila jsem, už asi 4 hodiny, když v tu chvíli mě napadlo, že zítra je ŠKOLA. Tak i když nerada jsem si šla lehnout.
Přiřítila jsem se do třídy jen tak, tak abych stihla schodit tašku vedle lavice než do třídy vkročí učitel. Jako ostatně vždycky. :D Jakmile začal vykládat co se stalo za 1. světové války, tak jako obvykle jsem upadla do tranzu. V mém případě takto vypadá celý školní den, protože mezi výkladem si kreslím, a tudíž přestávám vnímat vše kolem sebe.Jednou za čas se, ale podívám co dělají Sahi a Naki. Sahi většinou dohání co doma nestihla . Dospává. A Naki ten se zamilovaně dívá Na Haka Mikeriho. Jeho nejoblíbenější věta zní: ,, Ten Haku má tak krásný kotníky :*" . Takže asi chápete jak to mezi náma chodí. :D Ale stejně spolu dobře vycházíme.
Po škole jsme šli spolu domů, a zase jsme potkali Hatsu. Jako obvykle mnou proplul ten zvláštní pocit. Už mi to vážně přišlo divné, ale nechtěla jsem to kamarádům říkat. Zbytečně by to řešili. A tak Jsme se Sahi řešili, jestli už viděla novej díl Naruta.Ne, neviděla, to víš znáš mou matku .",, Pořád po mě něco chce." ,,Co pa tentokrát?? Chtěla, aby sis napsala úkoly :D ?" ,,Moc vtipný. Jako bys nevěděla jaká je . :P." No to sice nevim, ale tebe na to znam dost dobře." ,,Nee, vážně ? Ale ona po mě chce abych chodila do tanečních. :O",, V tom případě radši skočíš z mostu viď?" ,, To ne, ale nechtěla bys mě u vás schovat? " ,, Jo klidně můžeš spát u mě ve skříni. " ,,to beru" ,, To byl vtip ! :D" V tu chvíli nás přerušil Naki :,, Viděli jste Haka v těch novejch uplech džínách ??" (výgeb) ,,Jooo viděli " ,,A ty jeho rozevláté vlasy s tou sexy gumičkou :*. (další výgeb)
Naki ho představy :
Pokračování příště ( PS: Radši :D )
Prosím vyjádřete se upřímě, ale přihlédněte k tomu, že je to můj 1. článek :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kdo u tebe vede ???

Ino
Hinata
Sakura

Komentáře

1 Doo-chan Doo-chan | Web | 21. října 2011 v 22:39 | Reagovat

Nedělala bych tam smajlíky ale jinak je to super... píšeš už pokračko že? ;) :D

2 snowy7 snowy7 | 21. října 2011 v 22:39 | Reagovat

Nooooo.... jasně :D

3 Mawa-chan Mawa-chan | Web | 21. října 2011 v 22:41 | Reagovat

Tak teploušek... a prej kotníky xD (výgeb) jo už můžeš vydávat pokračko ;-)

4 snowy7 snowy7 | 21. října 2011 v 22:42 | Reagovat

:-D NO to viš musim bejt v něčem originální a až zjistíš konec tak spadneš smíchy pod stůl . ,, To si pište" :-D

5 Shinsuke Shinsuke | Web | 24. října 2011 v 17:46 | Reagovat

Jéééé , krásná povídka :D moc se povedla už se těším na pokráčko :D a Naki je užasnej ,ale o těch kotníkách xDD no nevím xDD

6 Ayame-chan Ayame-chan | Web | 17. března 2013 v 19:47 | Reagovat

Je to moct pěkné :) moc se mi líbí tyhle typy povídek, už se těším na pokráčko :) Ale ty kotníky :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama