Úsměv léčí, všechno. :)

Říjen 2011

Halloween x)

31. října 2011 v 23:24 | Kesie-chan |  Konverzace
Tak vám přeju ten nejstrašidelnější Halloween Smějící se Muhehehe
Další anime holka :)

29. října 2011 v 20:10 | Kesie-chan |  Mé výtvarné pokusy
Tak tady je další z mé sbírky náčrtů Usmívající se Tak doufám, že se bude líbit.


2. Pokračování :)

25. října 2011 v 13:13 | Kesie-chan |  Příběhy
Jakmile jsme došli k našemu domu, tak jsem se rozloučila s ostatními a vešla dovnitř. Jako obvykle jsem hodila aktovku ke dveřím a šla si kreslit. Ve chvíli kdy jsem dosedla na židli, tak jakoby schválně zazvonil zvonek u dveří. Znechuceně jsem se zvedla od, ještě ani nenačrtnutého obrázku a plíživým krokem jsem se sunula ke dveřím. Ani jsem se nemusela ptát kdo je za těmi dveřmi, protože stačil jemný dotek kliky a už jsem cítila jak se mi začíná motat hlava a nedokážu se soustředit na jedinou myšlenku. A k tomu všemu mi ještě přejel mráz po zádech. Neochotně jsem otevřela dveře. Jak jsem si myslela za nimi se jakoby vznášela Hatsu. ,,Ahoj, Hatsu." Pozdravila jsem jako první. Po krátké odmlce mi odpověděla : ,,Ahoj, Antiko. Můžu dál potřebuju ti něco říct." Aniž by jsem nad tím nějak přemýšlela pustila jsem ji dovnitř. Posadili jsme se na gauč v obýváku a ona začla . ,, Antiko, musím ti něco říct. " V tu chvíli mi bylo na zvracení hlavně ať neřekne to jak to vypadá. Prosíííííím. ,,Potřebuji se tě zeptat na určitou věc." V tu chvíli jsem očekáváním ani nedýchala. ,,Si nebo nejsi čarodějka?" ,, Jak to myslíš čarodějka?" ,,Cítím jak se třeseš po každé, když procházíš kolem mne. Pouhým smrtelníkům má přítomnost nepříde zvláštní, ale tobě ano. To co ti teď řeknu musí zůstat v naprosté tajnosti. Já jsem zvěromág a dokážu se měnit na jakékoli zvíře chci. Dokážu vicítit, alespoň slabě jak se lidi cítí. Ale pořád jsem ještě mládě tak v tom nejsem nejlepší. Vím, že ty musíš být něco víc než člověk, protože se cítíš divně, když kolem mne projdeš. Nebo se snad mýlím ??" ,,No, máš pravdu, že se cítím jinak jakmile se objevíš ty. Ale nemohu být čarodějka!!! Dělá mi problém udělat karetní trik, natož ještě něco vykouzlit." ,,Přemýšlej, o tom. " V tu chvíli se začalo vše kolem mě ztrácet. Vše se pomalu zahalilo do bílé mlhy. Když jsem chtěla na Hatsu zavolat…Zasténala jsem bolestí. Chvíli mi trvalo se rozkoukat, ale když už jsem zase normálně viděla zjistila jsem, že sedím u psacího stolu nad pomačkanou čtvrtkou a tužkou číslo 3. Ta bolest, kterou jsem před chvíli cítila… no bouchla jsem se hlavou o lampičku. Všechno byl jen sen ?? No jasně co jiného já a čarodějka. Pche… co jsem si myslela. I když jsem se vzbudila před chvíli, tak jsem zjistila, že už jsou 5.00 ráno, tak jsem si šla ještě na tu chvíli lehnout.
Ráno když jsem se znovu vzbudila jsem usoudila, že to by jen pouhý sen, a že je lepší, když na všechno zapomenu. Pomalu jsem se začala oblékat a sen vypustila z hlavy. Popadla jsem školní tašku a vyšla před dům. Čekala tam na mě Sahi. Došla jsem k ní a pozdravili jsme se. Ona pak nerudně opáčila: ,, Ten Naki je, ale brzda už tu měl 10 minut bejt!! Kvůli němu si nestihnu opsat domácák." ,, Hele Sahi, a co si ho někdy napsat doma??" ,,Chtěla bych tě vidět. U nás doma se nedá napsat ani slovo natož domácí úkol. Mamka pořád něco chce a bráška si zase se mnou furt chce hrát. " Pře"tali jsme to rozebírat, protože k nám přiběhl uříceném Naki. ,,Sem tu včas ??? "
Ve škole jsem zjistila, že je Hatsu nemocná, a že k nám přijde další nový student.
Na chemii Nás učitel poprosil o pozornost. V tu chvíli do třídy v kročil optimisticky vyzařující chlapec. Hned jsem věděla, že si budeme rozumět. A dokonce i Naki dodal : ,, Ten má snad ještě hezčí kotníky než Hako" :*. Sahi taky vypadala jako, že jí padl do oka. ,,Tak tohle je Shinari Awerdy."
TO BE CONTINUED

Skákací Žvejka

24. října 2011 v 18:02 | Kesie-chan |  Hry
Tady je další úúúža skákačka Smějící se


Skákačka 1. x)

23. října 2011 v 15:04 | Kesie-chan |  Hry
Tak si užijte hru Usmívající se


Příbeh o Antice 1. část

21. října 2011 v 22:24 | Kesie-chan |  Příběhy

Jméno: Antinika Getsushiko
Jak jí říkají : Anti , Antiko
Věk : 16 let
Datum narození : 14. 8.
Výška: 172 cm
Váha : 62 kg
Barva vlasů: Bílá
Barva očí : Smaragdová
Něco o ní: ráda kreslí a většinou nevnímá , ale s ní sranda


Jméno: Sahikaru Hakuren
Jak jí říkají: Sahi
Věk: 16 let
Datum narození: 12. 2.
Výška: 171 cm
Váha: 63 kg
Barva vlasů: rudá
Barva očí: fialová
Něco o ní : ráda se fláká a miluje spánek, ale když už je jednou za čas vzhůru tak si to dokáže užít


Jméno: Nakiru Vakareia
Jak jí říkají: Naki
Věk: 16 let
Datum narození: 18. 9.
Výška: 178 cm
Váha: 67 kg
Barva vlasů: tmavě hnědá
Barva očí: modrá
Něco o něm: Je to fajn kamarád, ale je trochu přihřátej (jeho hlášky vždy zvednou náladu),,Zvonek mne právě vytrhnul z hlouby mých myšlenek. Pořád se, ale cítím jako omámená. . Myslím si že mne ten pocit chce na něco upozornit. Na něco vážného. Pořád jsem, ale nezjistila na co.'',, Anti !!" ,,Na chvíli jsem úplně zapomněla, že zvonek ohlásil konec hodiny.,, "Antiko !! Tak už pojdˇ. My nemůžeme čekat celej den." ,, Ten velmi známý hlas, který se právě ozval byla Sahi. Na krátkou chvíli jsem zapomněla, že Sahi a Naki na mě čekají. Okamžitě jsem vstala a přidala se k nim. Cestou domů jsme se minuli s Hatsu Makensi. Je to nová holka, přišla k nám do třídy nedávno. Nevím proč ale pokaždé, když ji potkám tak se mi v hlavě honí myšlenky jedna přes druhou. Takové zvláštní věci, které se třeba ani nikdy nestaly. Přestala jsem nad tím přemýšlet a dál se bavila se Sahi a Nakem. Když jsme došli před náš dům, museli jsme se rozloučit s tím, že se uvidíme zítra ve škole. Mě se ještě nechtělo domů a tak jsem si řekla, že se půjdu podívat do našeho starého úkrytu na stromě. Často jsme si tam se Sahi a Nakem hrály na Robina Hooda a na elfy. Joo, ty doby jsou dávno pryč. Někdy bych si to, ale ráda zopakovala. Klidně i jako dospělá a nestydím se za to. I když to, že je mi 16 má taky něco do sebe. ;)
Když jsem napsala domácí úkol, tak jak se říká, můžu si konečně vorazit :D .
A já se rozhodla, že si něco nakreslím, když mám to ,, osobní volno " :P.
Miluju kreslení, relaxuju u toho. Můžu na chvíli přestat myslet na vše okolo a přesunout se do říše fantazie. Nejraději kreslím postavy z neznáma, jen takové vymyšlené příšerky. J Kreslila jsem, už asi 4 hodiny, když v tu chvíli mě napadlo, že zítra je ŠKOLA. Tak i když nerada jsem si šla lehnout.
Přiřítila jsem se do třídy jen tak, tak abych stihla schodit tašku vedle lavice než do třídy vkročí učitel. Jako ostatně vždycky. :D Jakmile začal vykládat co se stalo za 1. světové války, tak jako obvykle jsem upadla do tranzu. V mém případě takto vypadá celý školní den, protože mezi výkladem si kreslím, a tudíž přestávám vnímat vše kolem sebe.Jednou za čas se, ale podívám co dělají Sahi a Naki. Sahi většinou dohání co doma nestihla . Dospává. A Naki ten se zamilovaně dívá Na Haka Mikeriho. Jeho nejoblíbenější věta zní: ,, Ten Haku má tak krásný kotníky :*" . Takže asi chápete jak to mezi náma chodí. :D Ale stejně spolu dobře vycházíme.
Po škole jsme šli spolu domů, a zase jsme potkali Hatsu. Jako obvykle mnou proplul ten zvláštní pocit. Už mi to vážně přišlo divné, ale nechtěla jsem to kamarádům říkat. Zbytečně by to řešili. A tak Jsme se Sahi řešili, jestli už viděla novej díl Naruta.Ne, neviděla, to víš znáš mou matku .",, Pořád po mě něco chce." ,,Co pa tentokrát?? Chtěla, aby sis napsala úkoly :D ?" ,,Moc vtipný. Jako bys nevěděla jaká je . :P." No to sice nevim, ale tebe na to znam dost dobře." ,,Nee, vážně ? Ale ona po mě chce abych chodila do tanečních. :O",, V tom případě radši skočíš z mostu viď?" ,, To ne, ale nechtěla bys mě u vás schovat? " ,, Jo klidně můžeš spát u mě ve skříni. " ,,to beru" ,, To byl vtip ! :D" V tu chvíli nás přerušil Naki :,, Viděli jste Haka v těch novejch uplech džínách ??" (výgeb) ,,Jooo viděli " ,,A ty jeho rozevláté vlasy s tou sexy gumičkou :*. (další výgeb)
Naki ho představy :
Pokračování příště ( PS: Radši :D )
Prosím vyjádřete se upřímě, ale přihlédněte k tomu, že je to můj 1. článek :)

KakaSaku

19. října 2011 v 20:06 | Kesie-chan |  Páry v Anime
Nevím proč, ale tako dvojice se mi zdá celkem dobrá Usmívající seJeee ja je mam ráda Líbající

SasuSaku

19. října 2011 v 18:02 | Kesie-chan |  Páry v Anime
Tady máte krátky video a obrázky Usmívající se

Jedna anime holka

19. října 2011 v 17:57 | Kesie-chan |  Mé výtvarné pokusy
Můj 1. pokus o tělo NevinnýHisagi Shuhei

19. října 2011 v 17:53 | Kesie-chan |  Mé výtvarné pokusy
nic moc